KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 16087449
nr 1608 7449
Gravyrer
3 st, modell äldre, Jaktmotiv. Bildmått: 7x21 cm, yttermått inklusive ram: 13x27 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:04:54
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr